KONST / Litografier / Färglitografi 12166590
nr 1216 6590
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, signerad. Motivet: 61x39
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:35:45
12/11 09:50:51
1.500 kr
12/11 19:30:45